İlkelerimiz

FİSKO Market’de reyonlarda satışa sunulan ürünlerin satın almadan müşteri tarafından tüketilene kadar geçen tüm aşamalarda, müşteri memnuniyetine ve ürün güvenliğine odaklanarak hareket edilmesini amaçlamaktadır.

FİSKO Market’in sürdürebilir kalite anlayışı içinde Avrupa Birliği’nin RAPEX (Hızlı Alarm Sistemi), izlenebilirlik, şeffaflık, risk analizi, sürekli araştırma ve bilimsel işbirliği ve tüketicinin bilinçlendirilmesi gibi entegre bir “Kalite ve Ürün Güvenliği yaklaşımı” üzerine kurulmuştur.

Kalite ve Ürün güvenliği sistemindeki gıda ürünleri “Tarladan Sofraya, gıda dışı ürünleri ise risk yönetimi ve izlenebilirliğe dayalı Ürün Güvenliği” prensibine dayalı olarak kontrol edilmektedir.

Sürekli eğitimlerle artan personel bilinci sayesinde, mağazalarımızda hizmet standardizasyonu sağlanırken, yüksek kaliteli ürünler, uygun koşullarla siz müşterilerimize sunmaktadır.

Hem iş ortaklarımız, hemde çalışanlarımız ile iş birliği içinde olarak müşterinin beklentilerini karşılama önceliklerimiz arasındadır..

Misyonumuz

Perakendecilikte müşteri memnuniyetini kendine ilke edinen FİSKO Marketler Zinciri; ürün güvenilirliğini sağlamak adına her türlü özeni göstermektedir. En iyi ürünü en ekonomik fiyata müşteriye sunmak için elinden geleni yapmaktadır.Yenilikçi ve sorumlu yaklaşımlarımız ile sürekli gelişmeyi sağlamak en büyük hedefimizdir.

Vizyonumuz

FİSKO Market olarak birinci önceliğimiz sizlere kaliteli, taze, sağlıklı, güvenli ürünler sunmaktır. Bunu sağlamak için tüm ürünlerin temin edilmesinden – sunulmasına kadar en ince detaylara kadar dikkat eden ve süreci kontrol eden sistemimiz ile ürünleri sizlere doğru bir şekilde gelene kadar takip etmekteyiz.

resim-5-2a16bac7
6Z5_100_5829
fisko